facebook
open

Lokalizacja

  Strona główna/Gabinet/Lokalizacja

Lokalizacja gabinetu

Gabinet zlokalizowany jest w Klukowie (dzielnica Matarnia) w zacisznej okolicy z dala od zgiełku i pędu miasta. Dojechać do nas można zarówno samochodem jak i autobusem.

Dojazd samochodem:

Jadąc obwodnicą z Gdyni w stronę Gdańska należy zjechać na Nowy Świat i Owczarnię, a następnie na rondzie kierować się w zjazd na Klukowo. Podążając ulicą Radarową na rozwidleniu trzeba skręcić w lewo i po przebyciu kilkuset metrów ponownie w lewo w ulicę Wojnarskiego. Gabinet znajduje się po lewej stronie.

Jadąc obwodnicą z Gdańska w stronę Gdyni należy zjechać na Port Lotniczy Gdańsk na ulicę Słowackiego i jechać nią w kierunku lotniska. Następnie trzeba skręcić w prawo na światłach przed przejazdem kolejowym. Następnie należy skręcić w prawo w ulicę Wojnarskiego. Gabinet znajduje się po lewej stronie.

Dojazd autobusem: można do nas dojechać autobusem nr 110 w kierunku Port Lotniczy. Należy wysiąść na przystanku o nazwie „Radarowa 01” i przejść ok. 250 metrów. Wspomniany autobus odjeżdża z przystanku „Wrzeszcz PKP”.

Konsultacje odbywają się także w naszej filii w Gdańsku Matarni przy ul. Złota Karczma 25. Budynek znajduje się na rogu ulic Złota Karczma i Słowackiego przy drodze wyjazdowej z Parku Handlowego Matarnia.