facebook
open

Nasz zespół

  Strona główna/Gabinet/Nasz zespół

Nasz Zespół

Monika Stołyhwo Gofron - DR NAUK MEDYCZNYCH

Nazywam się Monika Stołyhwo-Gofron i jestem doktorem nauk medycznych. Od 2004 roku prowadzę w Gdańsku lekarski gabinet internistyczno-dietetyczny, gdzie zajmuję się diagnostyką i leczeniem otyłości oraz ustalaniem diety w schorzeniach dieto-zależnych w oparciu o wiedzę i doświadczenie medyczne. Dzięki mojej pracy i pasji zwiększam także wśród Pacjentów świadomość związku diety z zachorowaniami na cukrzycę, nadciśnienie tętnicze, dnę moczanową czy hipercholesterolemię.

Sukces Pacjentów jest dla mnie wyjątkowo ważny dlatego w Gabinecie staram się nie tylko konsultować sposoby odżywiania i wyniki oraz omawiać diety, ale także motywować do działania. Współpraca z Pacjentami sprawia mi radość i daje wiele satysfakcji. Efekty przejawiające się w poprawie ich wyników medycznych (cholesterol, glikemia itp.) oraz wagowych, a także skutecznym leczeniu nadciśnienia tętniczego są dla mnie najlepszą siłą napędową.

Więcej...
monika


 
Barbara Heland
Rejestracja

Prowadzi nasz kalendarz wizyt oraz wypełnia wszystkie obowiązki związane z rejestracją. Jest osobą sympatyczną oraz obowiązkową i z uśmiechem odnosi się do każdego Pacjenta.