facebook
open

Regulamin

  Strona główna/Regulamin

Lekarski Gabinet Internistyczno-Dietetyczny

Właścicielem i podmiotem odpowiedzialnym za stronę stolyhwo-gofron.pl jest dr n. med. Monika Stołyhwo - Gofron | ul. Wojnarskiego 5 80-298 Gdańsk

Korzystanie ze strony stolyhwo-gofron.pl jest bezpłatne. Strona publikowana jest w formie "jak jest", co oznacza, iż autor strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za sposób wyświetlania się strony na wybranym odbiorniku/oprogramowaniu.

Strona stolyhwo-gofron.pl jest stroną informacyjną, niekomercyjną (tj. strona nie generuje bezpośrednich zysków finansowych w żadnej formie, nie pobierane są żadne opłaty, itp.)

Przedstawiona oferta cenowa produktów ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych.

Jeśli produkt posiada opublikowaną informację cenową to w związku z w/w informacja ta nie jest wiążąca. Ewentualne informacje cenowe uwzględniają podatek VAT (ceny brutto).

Realny produkt może różnić sie od prezentowanego na materiale zdjęciowym.

Dane osobowe Usługobiorcy i Klienta są przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. 1997 Nr 133, poz. 883 ze zm.) (zwana dalej: Ustawą o ochronie danych osobowych) oraz ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. 2002 Nr 144, poz. 1204 ze zm.).