facebook
open

Układanie jadłospisów

  Strona główna/Oferta/Układanie jadłospisów

Układanie jadłospisów

W naszym Gabinecie zajmujemy się Pacjentem kompleksowo. W praktyce oznacza to, że nie tylko dbamy o jego dobre wyniki i doradzamy jak prawidłowo się odżywiać. Układamy również jadłospisy zawierające szczegółową rozpiskę diety na każdy dzień.

Każdy jadłospis dopasowywany jest indywidualnie do Pacjenta – jego aktualnego stanu zdrowia, przyjmowanych leków, składu ciała, predyspozycji, aktywności fizycznej, stylu życia i innych czynników, które wpływają na odpowiedni dobór posiłków. Przygotowany jadłospis analizowany jest szczegółowo z Pacjentem, omawiane są składniki odżywcze diety i ich wpływ na aktualny stan zdrowia.

Zależy nam, aby przygotowanie poszczególnych posiłków nie było wyjątkowo pracochłonne dla Pacjenta. Dobierając dietę opieramy się o produkty sezonowe, łatwo dostępne w sklepach. Pacjent może je przyrządzić w dowolny sposób dobierając swoje ulubione przyprawy z zachowaniem wskazówek udzielonych w Gabinecie.

Dzięki naszym wskazówkom oraz poradom z czasem Pacjent uczy się jakich produktów powinien się wystrzegać a jakie w jego przypadku mają korzystne działanie.

Zdrowa dieta ułożona przez dr n. med. Monikę Stołyhwo-Gofron